loading

موسسه آموزش عالی آزاد توسعه

15:26 یکشنبه 21 خرداد 96
موسسه آموزش عالی آزاد توسعه

موسسه آموزش عالی آزاد توسعه

موسسه آموزش عالی آزاد توسعه با کنار هم قرار گرفتن اساتید برجسته در دانشگاه و صنعت فعالیت خود را از سال 1388 با عنوان مرکز دوره های تکمیلی دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع آغاز کرد و در ادامه از سال 1390 با عنوان موسسه آموزش عالی آزاد توسعه به عنوان مرجع رسمی و حرفه ای به برگزاری دوره های تخصصی درزمینه مهندسی صنایع و مدیریت پرداخته است. توسعه اساساً با هدف کمک به مدیران و صاحبین صنایع در پیداکردن اشکالات و تنگناهای اجرایی، آموزش پیاده سازی آموخته های دانشگاهی و آموزش های تخصصی مباحث مهندسی صنایع و مدیریت پایه گذاری گردیده است. بهره مندی از اساتید خبره و با تجربه که همزمان با تدریس در دانشگاه، در صنعت در انجام پروژه های تخصصی فعالیت می­نمایند موجب گردید تا موسسه توسعه بتواند خود را به عنوان قطب آموزش­ های مهندسی صنایع و مدیریت معرفی نماید.

موسسه توسعه تحت نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تحت مجوز رسمی به شماره 22/2036/9 فعالیت های خود را انجام می دهد و در خصوص گواهینامه های خود، تاییدیه دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع را نیز دارا می باشد.

بهبود و ارتقاء سیستم کاری سازمان های دولتی و خصوصی، کمک به مدیران و صاحبین صنایع در پیداکردن اشکالات و تنگناهای اجرایی و حل آن، کمک به دانش آموختگان دانشگاه ها برای آشنایی و درک درست نیاز های بازار کار، ارائه طرح های بهینه سازی و بهبود برای سازمان ها جهت توسعه ظرفیت های مدیریتی از اهداف این مرکز است.

نشانی ستاد مرکزی: تهران، خیابان سهروردی شمالی، خیابان شهید قندی، پلاک 40 - تلفن: 88933622-021

نشانی ستاد آموزش و ثبت نام: تهران، میدان ولیعصر، جنب سینما قدس، انتهای کوچه مینو، پلاک 132، موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش

تلفن های تماس:

021-86741

فکس:

021-89776420

نشاني پست الكترونيكي برای ارتباط با موسسه: Tihe.ac.ir@gmail.com

نشاني پست الكترونيكي برای ارسال مدارک ثبت نام: Tihe.doc@gmail.com

0 پیام

نظر شما در مورد موسسه آموزش عالی آزاد توسعه